Pátek 03. červenec 2020 21:23
reklama
Dukascopy
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - DIHK

C:\fakepath\eu penize.jpg

DIHK: Otvírání hranic v EU je jako další záchranný balíček

15.06.2020 Otevírání vnitřních hranic Evropské unie může mít stejný účinek jako druhý záchranný balíček. Může poskytnout potřebný impuls a povzbudit i globální ekonomiku, domnívá se Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK). Aby se německé hospodářství dostalo znovu do chodu, je důležité obnovit mezinárodní obchod, který zajistí prosperitu a pracovní místa.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německá ekonomika klesla o 2,2 procenta, je v recesi

25.05.2020 Německá ekonomika v prvním čtvrtletí klesla kvůli koronavirové krizi proti předchozím třem měsícům o 2,2 procenta, nejvíce od globální finanční krize v roce 2009. Ve své konečné zprávě to dnes uvedl spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné údaje. Protože v předchozím čtvrtletí vykázala největší evropská ekonomika pokles o 0,1 procenta, je nyní v recesi, která se obvykle definuje jako dvě čtvrtletí ekonomického poklesu za sebou.
C:\fakepath\top-19052020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.05.2020 1) Německá ekonomika v letošním roce kvůli koronavirové krizi klesne dvouciferným procentním tempem, tedy minimálně o deset procent. Předpověděla to dnes Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK), která je tak mnohem pesimističtější než německá vláda.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Důvěra investorů v německou ekonomiku v květnu opět vzrostla

19.05.2020 Důvěra investorů a analytiků v německou ekonomiku se v květnu druhý měsíc za sebou zvýšila, roste optimismus ohledně oživení z útlumu způsobeného šířením koronaviru. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnil institut ZEW.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

DIHK: Německá ekonomika letos klesne minimálně o deset procent

19.05.2020 Německá ekonomika v letošním roce kvůli koronavirové krizi klesne dvouciferným procentním tempem, tedy minimálně o deset procent. Předpověděla to dnes Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK), která je tak mnohem pesimističtější než německá vláda.
C:\fakepath\Německo.jpg

Nálada malých a středních firem Německa je horší než v 2009

08.05.2020 Podnikatelská nálada v německých malých a středních firmách, které jsou páteří největší evropské ekonomiky, je horší než v březnu 2009 během finanční krize. Informovala o tom dnes německá státní banka KfW, která index sestavuje s institutem Ifo. S poklesem poptávky kvůli šíření koronaviru se potýká 60 procent z úhrnu německých firem a 80 procent podniků čeká, že bude mít letos nižší tržby. Vyplývá to z dnes zveřejněného průzkumu Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK).
C:\fakepath\Německo.jpg

DIHK: Každá pátá firma v Německu se obává platební neschopnosti

27.03.2020 Téměř každá pátá firma v Německu má za to, že jí kvůli krizi vyvolané šířením koronaviru hrozí platební neschopnost. Uvedla to dnes Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK). Průzkumu se zúčastnilo asi 15.000 společností a ukázalo se, že 80 procent z nich letos očekává pokles tržeb.
C:\fakepath\Německo.jpg

DIHK: Německá ekonomika letos bude pokračovat ve slabém růstu

19.02.2020 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa by se měl v letošním roce zvýšit o 0,7 procenta. Hospodářský růst by tak měl pouze nepatrně zrychlit z loňských 0,6 procenta, což bylo nejslabší tempo od roku 2013. Vyplývá to z dnešní prognózy Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK).
C:\fakepath\Německo.jpg

BDI: Německý zpracovatelský sektor letos klesne o čtyři procenta

19.11.2019 Produkce německého zpracovatelského sektoru v letošním roce klesne o čtyři procenta. Předpověděl to dnes Svaz německého průmyslu (BDI). U exportu z Německa pak svaz čeká růst jen o 0,5 procenta, což by znamenalo nejslabší tempo od světové finanční krize před deseti lety.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

DIHK: Německý vývoz příští rok poprvé od finanční krize klesne

30.10.2019 Vývoz z Německa se v příštím roce poprvé od globální finanční krize před deseti lety sníží. Přispěje k tomu zpomalení globálního růstu. Vyplývá to z prognózy německé průmyslové a obchodní komory DIHK.
C:\fakepath\403507.jpg

Německý export v červenci překvapivě vzrostl

09.09.2019 Německý export se v červenci překvapivě zvýšil o 0,7 procenta na 111,2 miliardy eur (2,9 bilionu Kč). Vyplývá to ze sezonně očištěných údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad. Údaje znamenají solidní začátek třetího čtvrtletí a signalizují určitou odolnost německého exportu vůči napětí v mezinárodních obchodních vztazích a nejistotě kolem odchodu Británie z Evropské unie.
C:\\fakepath\\nemecko zeme.jpg

Německo zvyšuje dovoz, obchodní přebytek klesá

09.08.2019 Obchodní přebytek Německa se v první polovině letošního roku snížil na 109,9 miliardy eur (2,8 bilionu Kč) z 122,4 miliardy před rokem, když dovoz se díky silné domácí poptávce zvyšoval rychleji než vývoz. Největší evropská ekonomika tak pomalu snižuje svou závislost na odbytu v zahraničí. Podle dnešních dat spolkového statistického úřadu se import v prvních šesti měsících letošního roku meziročně zvýšil o tři procenta na 556,2 miliardy eur a export stoupl o 0,5 procenta na 666,1 miliardy eur.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

Německé podniky působící v cizině jsou skeptické ohledně vyhlídek

02.07.2019 Německé podniky působící v zahraničí jsou ohledně svých vyhlídek na příštích 12 měsíců nejpesimističtější od roku 2015. Za jejich pesimismem stojí zejména důsledky obchodních sporů a protekcionismu. Vyplývá to z výsledků průzkumu Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK). Ta nyní předpokládá, že německý export se letos zvýší pouze o procento. V předchozí, podzimní prognóze přitom letošní růst vývozu komora odhadovala na 2,5 procenta.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (3.6.2019)

03.06.2019 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl skvělou obchodní příležitost, na kterou jsem s dostatečným předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Níže na prvním obrázku je graf z minulého pondělí, kdy jsem svůj článek zveřejnil a šipkami naznačil možný short obchod pro prolomení dané S/R zóny. Na druhém grafu je pak vidět výsledek, když v úterý došlo k prolomení spodní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval short obchod a který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. K jinému obchodu na EUR/USD nedošlo (jiné vyznačené vstupní S/R hladiny trh neprolomil). Pokud jste využili také můj short obchod ve svůj prospěch, tak gratuluji ke slušnému zisku!
C:\fakepath\TOP5-28052019-LV-11.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

28.05.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní seanci v plusu, když se pozornost obchodníků soustředila na závěr čtyřdenní návštěvy Donalda Trumpa v Japonsku. Investory povzbudila pondělní Trumpova slova, že doufá v brzké uzavření obchodní dohody s Japonskem.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

Německá komora DIHK zhoršila výhled růstu HDP

28.05.2019 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) dnes zhoršila výhled ekonomického růstu Německa na letošní rok na 0,6 procenta, zatímco dosud růst odhadovala na 0,9 procenta. Upozornila zvláště na zhoršení podnikatelské nálady ve zpracovatelském sektoru kvůli slabé zahraniční poptávce po průmyslovém zboží.
C:\fakepath\nemecko2.png

Dokdy bude růst Německá ekonomika?

23.05.2019 V Německu se letos opakovaně snížil odhad růstu HDP. Co je příčinou? Co můžeme očekávat do budoucna a jaký to bude mít vliv na akcie a DAX 30? Pokud chcete vědět, čtěte dále...
C:\fakepath\brexit2.jpg

Německo se chystá na brexit, neví ale, co vlastně čekat

11.03.2019 Pokles hrubého domácího produktu, snížení německých investic do Británie nebo další četné žádosti Britů o německé občanství - to jsou jen některé z očekávaných dopadů brexitu na spolkovou republiku. Přesněji je ale dokáže odhadnout málokdo; především kvůli tomu, že nikdo dodnes neví, podle jakého scénáře a kdy se vlastně odchod Británie z Evropské unie odehraje. V Německu je tato nejistota předmětem vzrůstající frustrace.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Průmyslová výroba v Německu v prosinci klesla o 0,4 procenta

07.02.2019 Průmyslová výroba v Německu se v prosinci ve srovnání s předchozím měsícem překvapivě propadla o 0,4 procenta, listopadový pokles po revizi činil 1,3 procenta. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad. Výroba klesla už čtvrtý měsíc za sebou, analytici přitom očekávali, že se v prosinci zvýší. Tento vývoj představuje další signál, že růst největší evropské ekonomiky se zpomaluje.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Německý autoprůmysl i další odvětví varují před tvrdým brexitem

16.01.2019 Německé sdružení automobilového průmyslu (VDA) dnes varovalo, že odchod Británie z Evropské unie bez dohody by mohl mít fatální důsledky. Obavy z takzvaného tvrdého brexitu vyjádřili i zástupci dalších německých průmyslových sektorů. Britský parlament v úterý podle očekávání odmítl dohodu o brexitu, kterou s EU vyjednala premiérka Theresa Mayová.
C:\fakepath\brexit7.jpg

Výběr výroků evropských politiků a dalších činitelů k brexitu

15.11.2018 Výběr citací evropských politiků a zástupců hospodářské sféry k brexitu poté, co britská vláda ve středu podpořila připravený text dohody o odchodu Británie z evropského bloku.
C:\fakepath\EU staty.jpg

DIHK: Evropskou ekonomiku poškodí i smír mezi USA a Čínou

09.11.2018 Evropská a potažmo německá ekonomika utrpí i v případě, že obchodní spor mezi Spojenými státy a Čínou dospěje ke smíru. Dnes to v Berlíně řekl šéf Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK) Eric Schweitzer. Čína by totiž po urovnání rozepří nakupovala v USA více zboží a to by částečně poškodilo Evropu.
img

Ekonomika eurozóny zůstává dynamická i po dosažení růstového vrcholu

15.08.2018 Německo, Nizozemsko a státy Pyrenejského poloostrova udržely ve druhém čtvrtletí eurozónu ve stavu stabilního růstu (+ 0,4 %). Roční míra se přitom průměrně pohybovala na hodnotě + 2,2 %. Zdá se, že obchodní válka nemá tak znatelný dopad, jak se očekávalo.
img

Stabilný génius a obchodné vojny

26.07.2018 Donald Trump vie o sebe dve veci. Po prvé, je „veľmi stabilný génius“. Po druhé, za obchodnými víťazstvami v jeho kari...
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Německo varuje USA před následky cel

22.07.2018 Již uvalená a zvažovaná americká dovozní cla se obrátí proti samotným Spojeným státům, varují před schůzkou šéfa Evropské komise Jeana-Claudea Junckera a amerického prezidenta Donalda Trumpa německé průmyslové svazy. Hlava Svazu německého průmyslu (BDI) Dieter Kempf řekl listu Welt am Sonntag, že cla by měla být zrušena. Připojil, že německý průmysl dává v USA práci více než 118.000 lidí a 60 procent toho, co tam vyrobí, se vyváží do jiných zemí.
C:\fakepath\Top5-20072018-LV-13.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.07.2018 1) Další týden je téměř u konce, nicméně situace v Británii se nezdá o nic růžovější. Narozdíl od minulého týdne, kdy ještě odstoupení dvou klíčových ministrů nechalo libru v klidu, tento již britská měna schytala tvrdý direkt. K přetrvávajícímu politickému napětí se totiž přidalo i zklamání z nejnovějších makročísel, což ve výsledku srazilo libru na nejslabší úroveň vůči americkému dolaru od září 2017.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

Americká cla by prý snížila německý HDP

20.07.2018 Pokud Spojené státy uvalí vyšší cla na dovoz automobilů, snížilo by to hrubý domácí produkt (HDP) Německa o šest miliard eur (zhruba 156 miliard Kč). V německé televizi ZDF to dnes řekl šéf Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK) Eric Schweitzer. Německý HDP loni dosáhl 3,263 bilionu eur a německé veřejné finance skončily v přebytku 38,4 miliardy eur.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

DIHK zhoršila výhled německé ekonomiky, má obavy z krize v Itálii

30.05.2018 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) dnes snížila odhad letošního růstu německé ekonomiky na 2,2 procenta z dříve předpokládaných 2,7 procenta. Zároveň varovala, že politická krize v Itálii by mohla ještě více podkopat hospodářský růst v Německu a ohrozit budoucnost celé eurozóny.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Počet volných pracovních míst v Německu vystoupil na nový rekord

30.04.2018 Počet volných pracovních míst v Německu se v letošním prvním čtvrtletí vyšplhal na nový rekord. Dosáhl zhruba 1,190 milionu, takže o více než 7000 překonal předchozí maximum z posledního kvartálu loňského roku. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil německý Ústav pro výzkum pracovního trhu (IAB). V meziročním srovnání se počet volných pracovních míst v prvním čtvrtletí zvýšil zhruba o 126.000.
C:\fakepath\l.jpg

Nedostatek pracovní síly může podkopat růst Německa

13.03.2018 Nedostatek pracovní síly by mohl podkopat ekonomické oživení Německa, varovala dnes německá průmyslová a obchodní komora DIHK. Německé společnosti mají problém se zaplněním zhruba 1,6 milionu volných pracovních míst.
C:\fakepath\nemecko 14022014.png

GfK: Spotřebitelská důvěra v Německu klesla

28.02.2018 Spotřebitelská důvěra v Německu se zhoršila více, než se očekávalo, ač je stále vysoká. Index spotřebitelské nálady společnosti GfK na březen klesl na 10,8 bodu z únorových 11 bodů, což byl nejvyšší údaj od roku 2001. Analytici oslovení agenturou Reuters odhadovali pokles pouze na 10,9 bodu. Příčinou horší nálady mohou být podle analytika GfK Rolf Bürkla obavy z politické nestability v zemi.
C:\fakepath\EURUSDH1-tydenik1.png

FOREX: Týdenní komentář Ondřeje Hartmana z FXstreet.cz (23.10.2017)

23.10.2017 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl pouze jednu obchodní příležitost, na kterou jsem upozornil v mém komentáři. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu, kde byl možný vstup do short pozice s cílem na další nejbližší následující S/R zóně, kterou však trh nezasáhl, otočil se a aktivoval menší omezený Stop-Loss (SL). Jiného obchodu jsme se v týdnu nedočkali.
C:\fakepath\nemecko 08012014.png

Německá obchodní komora zlepšila hospodářský výhled

20.10.2017 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) včera zlepšila odhad růstu německé ekonomiky. Letos se podle její nové prognózy hrubý domácí produkt zvýší o dvě procenta místo dříve předpovídaných 1,8 procenta. Příští rok počítá se zrychlením růstu na 2,2 procenta.
nemecko.jpg

Německé firmy se obávají rizik ve světovém hospodářství

04.07.2017 Každá druhá německá firma se obává o svou budoucnost kvůli vývoji světového hospodářství. Podle dnešní zprávy Německé průmyslové a obchodní komory (DIHK), která se dotazovala 4000 firem, je jich více než kdy dřív. Jako důvody firmy uvádějí jednání o vystoupení Británie z Evropské unie a ochranářskou politiku Spojených států, napsala agentura DPA.
brexit3.jpg

Obchodní výměna mezi Německem a Británií vinou brexitu slábne

28.03.2017 Odchod Británie z Evropské unie (EU) má negativní dopad na německé firmy. Německý vývoz do ostrovní země se loni kvůli brexitu snížil o 3,5 procenta. Británie byla přitom v roce 2016 pátým nejdůležitějším obchodním partnerem Německa. Vyplývá to z dnes zveřejněného průzkumu Německé obchodní a průmyslové komory (DIHK).
nemecko 08012014.png

Německý průmysl se obává Trumpovy obchodní politiky

01.02.2017 Pokud by se nový americký prezident Donald Trump uchýlil k protekcionistické obchodní politice, zasáhlo by to zejména Německo. Řekl to včera šéf Svazu německého průmyslu (BDI) Dieter Kempf. Spojené státy jsou předním odbytištěm německého vývozu.
nemecko-usa.jpg

USA prý letos zůstanou hlavní exportní destinací Německa

18.01.2017 Spojené státy zůstanou letos nejdůležitějším exportním odbytištěm německého průmyslu a německý vývoz by měl po loňském poklesu obnovit růst. Předpověděla to dnes Německá obchodní a průmyslová komora (DIHK).
eur.jpg

Německý export v květnu překvapivě klesl

08.07.2016 Německý export se v květnu meziměsíčně snížil o 1,8 procenta na 99,5 miliardy eur. Zaznamenal tak nejprudší pokles...
754489812956011.jpg

Německo čeká pokles exportu do Británie

07.07.2016 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) dnes zhoršila výhled pro německý vývoz do Británie. Reagovala...
nemecko 08012014-3.png

Bundesbank snížila výhled HDP Německa

03.06.2016 Německá centrální banka Bundesbank snížila výhled ekonomického růstu Německa na letošní a příští rok...
nemecko 08012014-3.png

DIHK zhoršila výhled růstu ekonomiky

22.10.2015 Německá průmyslová a obchodní komora DIHK zhoršila svůj výhled růstu německé ekonomiky na letošní...
britanie 08012014.png

DIHK varovala Británii kvůli referendu

29.05.2015 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) upozornila, že odchod Británie z Evropské unie by byl...
nemecko 08012014.png

Maloobchodní tržby v Německu vzrostly

29.05.2015 Maloobchodní tržby v Německu v dubnu proti předešlému měsíci stouply o 1,7 procenta, a zotavily se tak po...
nemecko 08012014-3.png

DIHK zlepšila výhled německé ekonomiky

28.05.2015 Německá průmyslová a obchodní komora (DIHK) dnes zlepšila odhad letošního růstu německé ekonomiky...
img

Makro: DIHK zlepšuje vyhlídky pro Německo v roce 2015

11.02.2015 Německá asociace komor průmyslu a obchodu (DIHK) ve středu zlepšila hospodářský výhled Německa v letošním roce ci...
ecb brusel.jpg

Němečtí ekonomové kritizují politiku ECB

23.01.2015 Vlnu kritiky vyvolalo v Německu čtvrteční rozhodnutí Evropské centrální banky o zahájení takzvaného...
nemecko 08012014-3.png

Průmyslové zakázky v Německu klesly

08.01.2015 Objem zakázek německých průmyslových podniků klesl v listopadu proti předchozímu měsíci o 2,4...
nemecko 08012014-3.png

Německo teží ze slabšího eura i levné ropy

22.12.2014 Nedávný prudký pokles cen ropy společně se slabším eurem zvýší v příštím roce tempo růstu německé...
nemecko 07062013.jpg

Reuters: Německá ekonomika se zadrhává

18.08.2014 Německá ekonomika se začala v posledních měsících zadrhávat a nový "wirtschaftswunder?, jak Němci...
nemecko 14022014.png

Německý import v červnu prudce stoupl

08.08.2014 Německý import v červnu stoupl nejprudším tempem za více než tři roky. Údaje podle agentury Reuters...
img

V hledáčku investorů CPI USA a zítřejší zasedání RBNZ; denní přehled událostí

22.07.2014 Situace na finančních trzích by se dnes mohla podle všeho stabilizovat a oddechnout si od geopolitického napětí. Proruští separatisté na Ukrajině včera odevzdali 2 černé skřínky sestřeleného civilního letadla do rukou malajsijských vyšetřovatelů. Zastupitelé Ruska si stále stojí za svým názorem, že letadlo nebylo sestřeleno povstalci a volají po mezinárodním vyšetřovacím týmu. Nyní se zraky opírají na lídry eurozóny, jež mají dnes projednávat další potenciální sankce vůči Rusku. Britský premiér David Cameron včera uvedl, že dosavadní důkazy poukazují na to, že malajsijské letadlo bylo zničeno proruskými separatisty. Proto vyzval Evropu, aby konala v případě, že se tato teorie a podpora povstalců Ruskem potvrdí. K situaci se včera vyjádřil i americký prezident Barack Obama. Ten však volil svá slova velmi pečlivě s cílem nezvýšit již tak vysoké globální napětí.
nemecko 08012014-3.png

Vývozy SRN do Ruska a na Ukrajinu klesnou

28.05.2014 Německé vývozy do Ruska a na Ukrajinu se kvůli napětí v tamním regionu v tomto roce sníží o deset procent...
nemecko 07062013.jpg

Vývoz SRN do Ruska a na Ukrajinu klesá

28.04.2014 Německý vývoz do Ruska a na Ukrajinu letos kvůli propadu tamních měn prudce klesá. Plyne to z dnešních...
img

Makro: Ukrajinská krize představuje riziko negativního vývoje ve výhledu německé ekonomiky

26.03.2014 Ukrajinská krize představuje riziko negativního vývoje ve výhledu německé ekonomiky, uvedlo německé ministerstvo finan...
nemecko 08012014-2.png

Německé firmy odkládají investice v Rusku

24.03.2014 Kvůli napětí na Ukrajině se zhoršují hospodářské vztahy mezi Německem a Ruskem. Německé firmy odkládají...
nemecko.jpg

Německo se obává sankcí proti Rusku

21.03.2014 Zavedení hospodářských sankcí proti Moskvě kvůli připojení ukrajinského poloostrova Krym k Rusku by vážně...
img

Makro: Německá ekonomika by se měla v letošním a příštím roce zlepšovat, Bundesbank

18.03.2014 Německá centrální banka v měsíčním bulletinu uvedla, že dynamika hospodářského růstu v druhém pololetí roku 2013 ...
nemecko 08012014-3.png

Německo varuje před sankcemi proti Rusku

05.03.2014 Německá obchodní a průmyslová komora (DIHK) varuje před zavedením tvrdých evropských sankcí proti Rusku...
img

Makro: Spotřebitelská důvěra Německa stále na vzestupu, GfK

26.02.2014 Nálada německých spotřebitelů zůstává pozitivní a odráží ekonomická očekávání, budoucí příjmy a výdajové plány, uvedl ...
nemecko zeme.jpg

Německo očekává lepší hospodářský růst

04.02.2014 Německá obchodní a průmyslová komora dnes zvýšila odhad letošního růstu německé ekonomiky na dvě...
nemecko.jpg

Německo směřuje k rozpočtovému přebytku

17.10.2013 Německo směřuje k dosažení rozpočtového přebytku. Uvedly to dnes přední německé hospodářské instituty...
nemecko zeme.jpg

Zaměstnanost v Německu dosáhne rekordu

02.09.2013 Počet výdělečně činných osob v Německu letos již osmým rokem za sebou stoupne, a to zhruba o čtvrt milionu...
nemecko.jpg

Podíl Německa na světovém obchodu klesne

15.08.2013 Podíl Německa na světovém obchodu v letošním a příštím roce pravděpodobně klesne. Růst německého...
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Brexit | Čína | Finance | Bank of Canada | Australský dolar | Akciový index | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | G20 | Evropská unie | HDP | Dluhová krize | Německo | Francie | Turecko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Americké akcie | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | CFDs | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Analýza | Apreciace | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Bundesbank | Béžová kniha | CFD | CPI index | Centrální banka | Centrální banky | DAX | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Forex trader | G7 | IFO index | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | MMF | MT4 | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Měna | Měnový pár | Měny | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Peněžní zásoba | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Short | Short pozice | Spotová cena | Stop-Loss | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trend | Ukazatel | Velkoobchodní tržby | Výkonnost | ZEW index | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | AUD | Obchodování | Morgan Stanley | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Barack Obama | Americký prezident | Admiral Markets | Globální ekonomika | Investoři | Fond | EU | Ekonom | Byznys | Výnosy dluhopisů | Britská měna | Kurz eura | Euforie | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | RBNZ | Intervenovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Makrokalendář | Financování | Investovat | Makro | Index PPI | Index CPI | Portugalsko | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | ADP report | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Index | Podpora | AdmiralMarkets | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Cena | Conference Board | DAX 30 | Dolar | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Eura | Finanční plánování | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční doporučení | Investing | ISM | Volná pracovní místa | Makroekonomické ukazatele | Markets | MetaTrader 4 | Míra inflace | Oslabení měny | Pokles eura | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Státní dluhopisy | Trh | Velká Británie | Volkswagen | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Spojené státy | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Komise | Volby | S/R zóny | S/R hladiny | Vzdělání | Frustrace | Dow Jonesův index | DPA | Institut ZEW | Microsoft | Bankovní sektor | DIW | Guvernér centrální banky | Berenberg | Investing.com | NATO | BBC | Agentura DPA | Reporty | Obchodní nastavení | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Der Spiegel | Finanční centrum | Rheinische Post | Energie | Obavy z brexitu | Podnikatelé | Přehled | Firemní investice | Agentura Reuters | Kybernetické měny | David Cameron | Referendum | Prezident ECB | Index důvěry | Setrvání Británie v EU | Základní úrokové sazby | Firmy | Akcie v USA | Globální finanční krize | Supporty a rezistence | Die Welt | Globální ekonomiky | Odchod z Evropské unie | Uvolňování měnové politiky | Propad | Vystoupení z EU | Handelsblatt | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Guvernér | Výrobní aktivita | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení eura | Dnešní údaje | Nejistota | Světové finanční krize | Tempo růstu | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Ekonomický institut | Výhled | Akciový index DAX | Bankéři | Poplatky | Rekordní minima | Britská vláda | Mzdy | ING Bank | Německý export | Země používající euro | Vývoj německého exportu | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Růst světového obchodu | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Theresa Mayová | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | Indikátor důvěry | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ČTK | Konsenzus | Růst ekonomiky | Rozjednané prodeje domů | Hlavní ekonom | Setkání G20 | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Pokles kurzu eura | Americký akciový trh | MetaTrader 4 Supreme Edition | Jerome Powell | xPartners | Obchodní války | Německá centrální banka | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Použití finanční páky | BGA | Tvrdý brexit | Evropská komise | Zpomalování světové ekonomiky | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Německé banky | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Technologický Nasdaq | Short obchod | Cena kybernetické měny | Situace na DAXu | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Britský premiér | Digitalizace | Německá vláda | Německý vývoz | Obchod | Trh práce | Achim Wambach | Německé hospodářství | Firma | Hlavní události | CBI | BDI | Bilance | Statistici | Impuls | Stavebnictví | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Vládní výdaje | Prognózy | Nálada | Míra | Období po brexitu | Ifo | Spolkový statistický úřad | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Prezident institutu | Prezident | Trhy | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Negativní dopad | Pokles | Situace | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Pandemie | Obchody | Výdaje | Zrychlení růstu | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Kabinet | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Domácnosti | Záchranný balíček | Růst | Koronavirové krize | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Ekonomiky | Války | Práce | Údaje | Dopady koronavirové krize | Prezident institutu ZEW | ZEW Achim Wambach | Soukromá spotřeba | Znovusjednocení země | Dovoz | Vývoz | Německá spolková vláda | KfW | Německá státní banka KfW | Státní banka KfW | Banka KfW | Státní banka | Německá státní banka | Nálada malých a středních firem | Otvírání hranic | Celní režim | Nový celní režim | Spolková vláda | Eric Schweitzer | Německá průmyslová a obchodní komora | Unie | Hospodářský institut | Německé vládní strany | Otvírání hranic v EU | DIHK Eric Schweitzer
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Digitální opce
Digitální peněženky
Digitální peníze
Digitální přístup k investování
Digitální revoluce
Digitální revoluce v bankovnictví
Digitální věk
Digitální zlato
Digital Worldwide OU
DigixGlobal

Následující klíčová slova

DIHK Eric Schweitzer
Dílčí index
Dilema centrálních bankéřů
Dillon Gage
DiNapoli
Dinár
DineroLibre
Diplomaté členských zemí
Directa
Directa Czech
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít