Pondělí 06. červenec 2020 20:23
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Brokers

img

Minuta s XTB

13.06.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o vývoji na akciových trzích a vzestupu kanadského dolaru.
img

XTB Market Barometr

13.06.2017 Včera nás hodně překvapil kanaďan, ale asi jsme tentokrát nebyli jediní. Každopádně ale včerejší pohyb docela hezky zapadá do našeho dlouhodobějšího výhledu na komoditní měny, které by měly trendovat více než hlavní FX páry a které mají prostor k růstu otevřený výrazně více, než prostor k dalšímu oslabování. I nadále tak budeme na komoditních měnách udržovat výhled pro volatilitu i trend na mírně nadprůměrných úrovních.
img

Minuta s XTB

12.06.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o výhledu na tento týden včetně důležitého středečního zasedání americké centrální banky Fed.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

12.06.2017 Po velmi zajímavém minulém týdnu nás čeká dalších několik důležitých seancí. Důležitého makra je v kalendáři plno a hlavně se přidává také makro z USA, kde se dočkáme zasedání Fedu, nebo americké inflace. Na všech dolarových párech proto do tohoto týdne počítáme s nadprůměrnou volatilitou i trendovostí.
img

Video: Aké sú scenáre po britských voľbách

09.06.2017 Veľká Británia odvolila a otázkou teraz ostáva, čo to spraví ekonomikou krajiny. O tom, aké scenáre teraz Veľkú Britániu čakajú a čo spôsobia sa v štúdiu HN Televízie rozprával komentátor HN Mário Blaščák s analytikom X-Trade Brokers Kamilom Borosom.
img

Volatility report: Spotová volatilita dál v okolí 10b. Čekání na korekci pokračuje

09.06.2017 V našem minulém volatility reportu jsme psali hlavně o tom, že šance na korekci v tomto týdnu proti týdnu minulém rozhodně narostla, i když není nijak vysoká. Důvod byl jednoduchý. Čekalo na nás několik zajímavých fundamentů v čele se zasedáním ECB a britskými volbami. Obě události však trhy nakonec dokázaly vstřebat vez mrknutí oka a i když jsme se dočkali zvýšené volatiltiy na EUR a GBP, na akciové trhy (a už vůbec ne na americké akciové trhy) nakonec ani jedna z těchto událostí výrazněji neprosákla. Obchodníci svá portfolia v tomto týdnu tedy příliš neupravovali a i když se na Blízkém východě objevilo nové potenciální riziko (Katar), americký S&P 500 zůstává dál bezstarostně na historickém maximu nad hranicí 2 400 dolarů.
img

Minuta s XTB

09.06.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o dopadech výsledků britských parlamentních voleb na libru a další finanční aktiva.
img

XTB Market Barometr

09.06.2017 Zasedání ECB i britské volby jsou za námi, takže dnes snižujeme indikátor volatility i trendu na většině finančních aktivech zpět k „normálnějším“ úrovním. Na libře je necháváme ale i nadále mírně zvýšené, jelikož by měly volby a komentáře britských politiků na trhu rezonovat i v průběhu dnešní seance.
img

Minuta s XTB

08.06.2017 Dnes s Michaelou Lenochovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o britských parlamentních volbách a odpoledním zasedání ECB.
img

XTB Market Barometr

08.06.2017 Ani včera se toho na trzích moc neudálo, a to z pochopitelných důvodů. Výjimkou byla ropa, která se dostala pod tlak po zveřejnění amerických zásob. Indikátor volatiulity, který jsme na ropě právě z obav před zásobami výrazně zvýšily, dnes proto snižujeme.
img

Minuta s XTB

07.06.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o růstu australského a novozélandského dolaru a situaci na dalších měnách.
img

Na kávě s traderem - 2. část rozhovoru

07.06.2017 Pokračování rozhovoru s úspěšným traderem a klientem společnosti X-Trade Brokers (XTB).
img

XTB Market Barometr

07.06.2017 Včera nám náš výhled pro barometr docela vyšel. Počítali jsme s nízkou volatilitou a trendovostí na většině finančních aktiv. Indikátor trendu jsme drželi na zvýšených úrovních pouze na AUDUSD, NZDUSD a USDJPY, což jsou měny které včera skutečně trendovaly nejvíce (možná i trochu více, než jsme čekali).
img

Minuta s XTB

06.06.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o zvýšení rizikové averze a zasedání australské centrální banky.
img

XTB Market Barometr

06.06.2017 Včerejší seance byla klasickým pondělím na nízké volatilitě i objemech bez přesvědčivého trendu na většině finančních aktiv. Dnešek by měl být o něco lepší, i když absence důležitých fundamentů pravděpodobně způsobí, že ani dnešní seance nebude co do aktivity nijak divoká.
img

Minuta s XTB

05.06.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o pátečních statistikách z amerického trhu práce a výhledu na následující seance.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

05.06.2017 Nadcházející týden by měl být rozhodně aktivnější než minulý. Na americká data sice až tak bohatý nebude, takže nečekáme zvýšenou volatilitu na všech (dolarových) párech, ale některé měny by mohly být rozhodně více aktivní než druhé.
img

Volatility report: VIX nepřekvapil a zůstává na samotném dně. Příští týden už by ale mohl být zajímavější

02.06.2017 V našem minulém volatility reportu jsme se přikláněli k názoru, že je docela pravděpodobné, že se tento týden na finančních trzích situace příliš nezmění. Už dopředu bylo známo, že bude fundamentů málo a šance na korekci tak byla relativně nízká. Tento týden náš výhled potvrdil. Trhy zůstávají i nadále v absolutním klidu a pokud jde o americké indexy, ty dokonce pokračují v navyšování historického maxima. S&P 500 se již přehoupl přes hranici 2 400 dolarů a jen za letošní půl rok už za sebou má růst o 8,5 %.
img

Minuta s XTB

02.06.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o rekordech na amerických akciích, slábnoucím dolaru a výhledu na odpolední statistiky NFP.
img

XTB Market Barometr

02.06.2017 Včerejší seance byla na trzích méně volatilní než jsme čekali, což bylo ale do značné míry způsobeno tím, že nově příchozí makro z konsenzu analytiků nijak výrazně nevybočilo. I dnešní seance bude z hlediska makro kalendáře důležitá, protože nás čekají květnová data z amerického trhu práce. Na všech dolarových párech proto počítáme se zvýšenou volatilitou, zatímco indikátor trendu necháváme v porovnání se včerejším barometrem ve většině případů beze změny.
eurusd-01062017-10.png

Forex: Americký dolar dnes zamířil vzhůru

01.06.2017 Americký dolar dnes zamířil vzhůru díky překvapivě příznivým údajům o trhu práce ve Spojených státech. Ty podpořily očekávání, že americká centrální banka (Fed) v červnu přikročí k dalšímu zvýšení úrokových sazeb.
img

Minuta s XTB

01.06.2017 Dnes s Michaelou Lenochovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o návratu eurodolaru nad hladinu 1,12 a nadcházejících důležitých makrodatech.
img

XTB Market Barometr

01.06.2017  Po relativně klidné první polovině týdne by nás nyní na trzích měly čekat dvě o něco zajímavější seance, které by zároveň měly probíhat také už konečně na vyšších objemech. Dnes nás čeká záplava dat z Evropy a z USA a i když se nejedná zrovna o data, která by měla změnit názor trhu na další vývoj měnové politiky, jedná se rozhodně o výsledky, které mají potenciál finanční aktiva, alespoň krátkodobě rozpohybovat. Na dnešek proto na většině aktiv v barometru zvyšujeme hlavně indikátor volatility, zatímco indikátor trendu ponecháváme více méně beze změny. Počítáme tedy sice s většími pohyby, zároveň si ale nemyslíme, že bychom se měli výrazněji vzdálit z pásma, ve kterém se v poslední době na většině trhů držíme.
img

Minuta s XTB

31.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o propadu na britské libře a podprůměrných objemech na akciových indexech.
img

XTB Market Barometr

31.05.2017  Náš výhled ze začátku týdne se zatím docela potvrzuje. Na většině finančních aktiv panuje spíše podprůměrná volatilita a boční trend a z hlavních měnových párů zatím asi nejzajímavěji trenduje NZDUSD, i když ani v jeho případě to zatím není žádná sláva. Na dnešek náš včerejší barometr nemáme důvod příliš měnit. Mírného zvýšení se dočkal pouze indikátor trendu a volatility na libře, která začíná být před blížícími volbami citlivá na nově příchozí průzkumy. Indikátor volatility pak výrazněji zvyšujeme na EURUSD, který by dopoledne mohly rozpohybovat předběžné výsledky evropské inflace, a to obzvláště v případě větší odchylky od konsenzu.
img

Minuta s XTB

30.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o poklesu eura a výhledu na dnešní seanci.
img

XTB Market Barometr

30.05.2017 Včerejšek ničím nepřekvapil a na trzích jsme byli svědky u většiny finančních aktiv velmi klidné obchodní seance. Dnešek by měl být o něco aktivnější,i když ani dnes s žádnými výraznými pohyby nepočítáme. Volatilita by měla být na většině finančních aktiv velmi nízká, trendovost by pak mohla být o něco vyšší.
img

Minuta s XTB

29.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o nových rekordech na amerických akciích a výhledu na tento týden.
img

XTB Market Barometr (Týdenní výhled)

29.05.2017 Ekonomický kalendář bude v tomto týdnu na data velmi chudý. Minulý týden se navíc trhy vrátily do režimu absolutního klidu, takže v tomto týdnu na většině finančních aktiv počítáme s podobným průběhem. Trhy by neměly příliš trendovat a obchodování by měla doprovázet podprůměrná volatilita. Situace by se mohla začít pozvolna měnit až v druhé polovině týdne, i když ani od ní nečekáme nijak dramatické pohyby.
img

Volatility report: Korekce z poloviny měsíce je definitivně minulostí. Začíná čekání na další

26.05.2017 Od poslední korekce na amerických indexech uplynuly dva týdny a po dvou týdnech se vše vrací do starých zajetých kolejí. Nejenže americké indexy již kompletně umazaly své ztráty z poloviny měsíce ale dokonce své zisky ještě navýšily, takže na S&P 500 znovu atakujeme čerstvá historická maxima. Znovu a už poněkolikáté se tak potvrzuje, že jakákoli technická korekce, která se neopírá o skutečně závažný fundament na tomto trhu nemá příliš šancí na úspěch a že ji investoři dříve či později využijí jako dobrý důvod k levnějším nákupům. Intervaly mezi tím, kdy po výprodeji začnou obchodníci znovu naskakovat do dlouhých pozic se přitom zkracují, což potvrzuje hlavně poslední korekce, která měla vskutku pouze jepičí život. Takto nastavené trhy samozřejmě představují obrovské riziko pro případ, kdy korekce přijde ze skutečně závažných důvodů. Ty ale momentálně obchodníci na dohled nemají a proto zůstávají zcela v klidu.
img

Minuta s XTB

26.05.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o nočním propadu na britské libře a odpoledních makrodatech z USA.
img

XTB Market Barometr

26.05.2017 Měnové páry nám i nadále na nízké volatilitě docela hezky trendují, takže náš barometr budeme opět měnit jenom mírně. O něco snižujeme úroveň trendu na NZD a CAD. Situace na NZD se začala částečně stabilizovat už včera a na CAD po včerejším zasedání OPEC počítáme do dalších dnů rovněž s mírným zklidněním.
img

Video: OPEC prodloužil kvóty, obchodníky nedojal

25.05.2017 Podívejte se na video Jiřího Tylečka ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) k dnešnímu zasedání organizace OPEC.
img

Minuta s XTB

25.05.2017 Dnes s Michaelou Lenochovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o vývoji na kanadském dolaru.
img

XTB Market Barometr

25.05.2017 Kanaďan nás včera nezklamal a v reakci na zasedání Bank of Canada se docela hezky „rozjel“. Na dnešek pro něj indikátor volatility ale mírně snižujeme, zatímco indikátor trendu mírně zvyšujeme. S vyšší trendovostí dál počítáme i u ostatních komoditních měn.
img

Minuta s XTB

24.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X.Trade Brokers (XTB) o dopadech snížení ratingu Číny na finanční trhy.
img

XTB Market Barometr

24.05.2017 Většina měnových párů i nadále docela trenduje, takže indikátor trendu ponecháme na zvýšených úrovních také dnes. Dolar po výprodeji z minulých dnů začal včera část svých ztrát likvidovat a svou ztracenou rovnováhu pravděpodobně ještě nějakou dobu hledat bude.
img

Minuta s XTB

23.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o posledním vývoji na eurodolaru.
img

XTB Market Barometr

23.05.2017 Euro nás včera nezklamalo a pokračovalo ve svém trendu, i když nutno podotknout, že trochu se štěstím, když mu výrazně pomohla Angela Merkelová. I tak ale indikátor trendu na euru necháváme na zvýšených úrovních, přičemž na dnešek zvyšujeme také indikátor volatility. Čeká nás totiž série zajímavých výsledků z eurozóny, která nabídne PMI a německý IFO.
img

Minuta s XTB

22.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o rizicích uklidnění situace na finančních trzích a výhledu na tento týden.
img

XTB Market Barometr

22.05.2017 Po velmi volatilitním minulém týdnu se situace na trzích začíná znovu uklidňovat. Dnešek je bez významných dat, takže na akciovém trhu čekáme spíše poklidný průběh obchodní seance. Devizový trh by mohl být o něco zajímavější.
img

Minuta s XTB

19.05.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o stabilizaci na akciových trzích a odpoledních makrodatech z Kanady.
img

XTB Market Barometr

19.05.2017 Komentář je zpracován pro potřeby klientů X-Trade Brokers (XTB) a je zpřístupněn klientům za cílem získání základních informací o investičním prostředí. Všechny informace obsažené v dokumentu jsou názory analytiků společnosti XTB a nepředstavují v žádném případě investiční doporučení. Společnost negarantuje, že zveřejněné informace jsou postačující a plně reprezentují faktickou situaci na trhu. XTB nenese zodpovědnost za výsledky rozhodnutí, které vznikly důsledkem čerpání informací z výše zmíněné publikace, ve shodě s interními regulacemi společnosti XTB. Zodpovědnost za investiční rozhodnutí realizované na základě jednotlivých příspěvků a vzniklé takovým rozhodnutím, nese pouze investor.
img

Minuta s XTB

18.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o propadu na akciových trzích a vzestupu bezpečných přístavů japonského jenu a zlata.
img

XTB Market Barometr

18.05.2017 Akciové trhy si včera prošly korekcí, což výrazně pomohlo především bezpečným přístavům, jako jsou drahé kovy a japonský jen. JPY včera potvrdil, že si zaslouží v našem barometru i nadále vyšší úroveň trendovosti, kterou udržujeme také dnes. Volatiltia na JPY až tak výrazná není, takže počítáme i nadále spíše se stabilním trendem bez větších výkyvů.
img

Minuta s XTB

17.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o pokračujícím pádu amerického dolaru a situaci na akciových indexech.
img

XTB Market Barometr

17.05.2017 Ani včera EURUSD ve svém silném trendu nepolevil a dostal se až na nejvyšší úrovně od loňského listopadu. Trenduje také japonská měna, ale ostatní měnové páry zatím zdá se zůstávají v klidu.
img

Minuta s XTB

16.05.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o aktuálním vývoji na eurodolaru a situaci na trzích.
img

XTB Market Barometr

16.05.2017 Včera jsme byli v našem barometru až příliš opatrní. Čekali jsme klasický pondělní boční trend, ale některé dolarové páry začaly poměrně výrazně trendovat. Přesto ale s výraznějším trendem například na EURUSD nepočítáme a indikátor trendu a volatility po včerejšku zvyšujeme jen mírně. Fundamentálně se totiž včera podle nás situace příliš nezměnila (viz dnešní ranní komentář).
img

Minuta s XTB

15.05.2017 Dnes s Jiřím Tylečkem z X-Trade Brokers (XTB) o vzestupu cen ropy a aktuální situaci na této komoditě.
img

XTB Market Barometr

15.05.2017 V minulém týdnu jsme drželi na zvýšených úrovních indikátor trendu u komoditních měna a JPY. Stejně tomu bude i v tomto týdnu, i když ne dnes. Dnešní seance je totiž bez klíčových fundamentů a protože se jedná o začátek týdne, počítáme spíše s typickým bočním trendem a nízkou volatilitou na všech finančních aktivech.
img

Volatility report: VIX už třetím týdnem v řadě pod 11b.

12.05.2017 Čekání na korekce pokračuje a i když jsme se včera jakéhosi náznaku korekce na amerických indexech dočkali, téměř se jej zdráháme korekcí nazývat, jelikož velkou část včerejšího pádu obchodníci velmi rychle zlikvidovali. Americký S&P500 si tak svou vysokou cenu udržuje a když v růstu nepokračuje, aktivita medvědů je naprosto mizivá, jelikož se nedostává téměř žádných fundamentálních důvodů ke korekci.
img

Minuta s XTB

12.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) a dopadu zasedání Bank of England na britskou libru a odpoledních inflačních statistikách z USA.
img

XTB Market Barometr

12.05.2017 Na dnešek proti včerejšku snižujeme indikátor volatility i trendu na libře, kde jsme ho včera zvýšili kvůli zasedání Bank of England. O něco nižší indikátor trendu pak nastavujeme také na NZD, který se proti našemu očekávání včera na nízkých úrovních udržel. I nadále však počítáme s tím, že by to měly být hlavně komoditní měny a JPY, které by měly trendovat ze všech hlavních měnových párů nejvíce.
img

Minuta s XTB

11.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o zasedání novozélandské centrální banky a pádu NZD/USD.
img

XTB Market Barometr

11.05.2017 Včera jsme se podle očekávání dočkali vysoké volatility na novozélandském dolaru kvůli zasedání novozélandské centrální banky. Dnes nás na Novém Zélandu další fundamenty nečekají, takže indikátor volatility na NZD snižujeme a mírně na této měně zvyšujeme indikátor trendu, protože čekáme, že bude NZD v nadcházejících dnech část těchto výprodejů likvidovat.
img

Minuta s XTB

10.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o vlivu rozdílu výnosů amerických a japonských dluhopisů na měnový pár USD/JPY.
img

XTB Market Barometr

10.05.2017 Včera jsme v barometru očekávali, že to budou hlavně komoditní měny a JPY, které budou nejvíce trendovat a zatím se náš výhled plní. Nemáme důvod na našem názoru cokoliv měnit ani dnes, takže pro dnešek ponecháváme barometr ve většině případů téměř beze změny.
img

Minuta s XTB

09.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o dozvucích francouzských voleb a výhledu na dnešní obchodování.
img

XTB Market Barometr

09.05.2017 Po francouzských prezidentských volbách klesla implikovaná volatilita ještě níže a trhy zůstávají dál absolutně beze strachu. Na akciích s výraznější korekcí nepočítáme a protože je prostor k růstu kvůli vysokým cenám omezený, měla by být volatilita i celková trendovost indexů i nadále docela nízká.
img

Volatility report: Short VIX strategie opět úspěšná – i když velmi riziková

05.05.2017 Konec týdne se blíží, takže nastal čas na nový volatility report. Tentokrát si přitom můžeme dovolit být struční. Na našem minulém reportu totiž budeme měnit jen málo, protože se velmi málo změnilo také na trzích. Ale začneme od začátku. Pokud jde o akciové indexy, vše zůstává při starém a S&P 500 dál bez problémů udržuje své dřívější zisky na úrovni historického maxima. Prostor k růstu na S&P 500 je díky vysokému ocenění akcií sice poměrně malý, důvody k výprodejům ale stále tak nějak chybí a býci to při absenci medvědů s udržováním (navyšováním) pozic mají zatím až příliš jednoduché.
img

Minuta s XTB

05.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o propadu cen ropy a situaci na trzích.
img

Zlato je nejníže od poloviny března. K výprodeji pomáhá hlavně růst dluhopisových výnosů

04.05.2017 Jedna rychlá poznámka k cenám drahých kovů. Zlato i stříbro jsou pod tlakem a včerejší zasedání Fedu prodejní tlak ještě zesílilo. Příčinu výprodejů není těžké odhalit a párkrát jsem se o ní zmiňoval už i v ranních komentářích. Jedním z hlavních faktorů je ale růst dluhopisových výnosů a jeho negativní korelace s cenou zlata. Když to hodně zjednoduším, zlato i dluhopisy jsou bezpečné přístavy a zatímco zlato žádný výnos nenabízí, dluhopisy ano. Růst výnosů proto snižuje relativní atraktivitu drahých kovů v porovnání s dluhopisy a drahé kovy na vyšší sazby proto tradičně doplácejí.
img

Minuta s XTB

04.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o včerejším zasedání Fedu a reakci na americkém dolaru.
img

XTB Market Barometr

04.05.2017 Včerejší Fed byl, co se tradingu týká, trochu zklamáním. Reakce byla velmi vlažná, a to i přesto, že jsme byli svědky docela značného zvýšené pravděpodobnosti červnového růstu amerických úrokových sazeb.
img

VIDEO: Komentář k večernímu zasedání americké centrální banky

03.05.2017 Večer zasedá Fed a protože dnes nakonec nebude flash news webinář, připravil jsem pro vás k dnešnímu zasedání alespoň krátké video.
img

Minuta s XTB

03.05.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o novém rekordu na DAXu a večerním zasedání americké centrální banky.
img

Demoúčet - dobrý sluha, ale zlý pán

03.05.2017 Pravdepodobne ste už veľakrát počuli, ako dôležitý je demo účet pre začínajúcich obchodníkov. O niečo menej sa už ale vie, že to najdôležitejšie sa na ňom začiatočníci aj tak nenaučia?
img

XTB Market Barometr

03.05.2017 O dnešní seance na trzích čekáme o něco větší aktivitu než včera, a to hlavně kvůli nově příchozím americkým fundamentům v čele s večerním zasedáním americké centrální banky.
img

Minuta s XTB

02.05.2017 Dnes s Michalem Buksou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o růstu na AUD/USD a NZD/USD a situaci na trzích.
img

XTB Market Barometr

02.05.2017 Včerejší seance na trhy velkou volatilitu nepřinesla a i když by měl být dnešek o něco lepší, s výraznými pohyby na finančních aktivech nepočítáme. Implikovaná volatilita totiž na většině aktiv zůstává extrémně nízko a trhy vstupují i do tohoto týdne téměř beze strachu.
img

Minuta s XTB

28.04.2017 Dnes s Denisou Rejfkovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o výsledcích včerejšího zasedání ECB a odpoledních statistikách vývoje ekonomiky z USA.
img

Volatility report: VIX na absolutním dně. Vyplatí se jej po delší době znovu nakupovat?

28.04.2017 Máme za sebou velmi rušný týden, který byl skvělou příležitostí zejména pro obchodníky sportující volatilitu. První kolo francouzských prezidentských voleb dopadlo přesně v souladu s předvolebními průzkumy a i když nás stále čeká kolo druhé, na trzích byla už začátkem týdne cítit obrovská úleva. Průzkumy totiž tentokrát vyšly téměř na procentní bod přesně, což zvyšuje pravděpodobnost, že se výrazně neodchýlí ani v druhém kole, které by měl s více než 60 % vyhrát Emmanuel Macron. Ten je přitom, alespoň z krátkodobého hlediska, nejlepším možným kandidátem pro zachování statu quo a tedy i pro zachování stability na finančnících trzích a na euru.
img

Minuta s XTB

27.04.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o pádu měnových párů USD/CAD a USD/MXN a odpoledním zasedání Evropské centrální banky.
img

XTB Market Barometr

27.04.2017 Na devizovém trhu zůstávají i nadále tématem hlavně komoditní měny, jejichž volatilita i celkový trend jsou o poznání větší, než je tomu v případě klasických majors měnových párů. Na dnešek proto u komoditních měn ponecháváme na zvýšených úrovních ukazatel trendu i nadále.
img

Rozhovor s novým prezidentem XTB

26.04.2017 První rozhovor s novým prezidentem XTB Omarem Arnaoutem o získávání nových klientů, konsolidaci trhu a regulacích.
img

Minuta s XTB

26.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o pokračování růstu na eurodolaru a rizicích zítřejšího zasedání ECB.
img

XTB Market Barometr

26.04.2017 Po divoké pondělní seance se situace na trzích začíná uklidňovat. Pád implikované volatility signalizuje, že jsou trhy i nadále beze strachu a díky absenci významných fundamentů dnes na většině aktiv snižujeme jak indikátor volatility, tak indikátor trendu. Počítáme dnes s klidným obchodováním a pohybem v bočním trendu.
img

Minuta s XTB

25.04.2017 Dnes s Pavlínou Motlovou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) a dramatickém poklesu volatility na trzích a nových maximech na akciových indexech.
img

XTB Market Barometr

25.04.2017 Máme za sebou velmi úspěšnou seanci, která přispěla k výrazným ziskům zejména na akciových trzích. Implikovaná volatilita na indexech i měnách včera prudce klesla, což by mělo přispět k celkovému zklidnění a růstu optimismu. Samotný pád volatility by ale nemusel bránit dalšímu růstu evropských akcií, takže zatím indikátor trendu na německém DAXu necháváme na zvýšených úrovních.
img

Minuta s XTB

24.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o výsledcích 1. kola francouzských prezidentských voleb a jejich dopadu na finanční trhy.
img

XTB Market Barometr

24.04.2017 Téma dnešní seance je jasně dáno. Máme za sebou první kolo francouzských prezidentských voleb, které dopadlo dobře pro euro i všechna riziková aktiva v čele s evropskými akciemi. Výsledky voleb budou na trzích rezonovat i dnes, takže zvyšujeme indikátor jak trendu, tak volatility na všech evropských nebo tradičně rizikových aktivech. Trend by na těchto aktivech mohl vydržet. Volatilita by však v průběhu dne měla pozvolna klesat.
img

Minuta s XTB

21.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o návratu dobré nálady na finanční trhy a odpoledních makrodatech z Kanady.
img

Volatility report: VIX po delší době znovu ožil. Jeho růst ale zatím nikoho příliš neděsí

21.04.2017 Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dočkali růstu volatility. Ta nerostla nijak dramaticky, ale dostatečně na to, aby VIXu pomohla na nejvyšší úrovně od amerických prezidentských voleb. S&P 500 přitom zůstává relativně v klidu a z jeho vývoje z polosedících několika dnů bychom si téměř žádného růstu nervozity nevšimli, když dál pokračuje v bočním (lehce klesajícím) trendu na dosah historického maxima.
img

XTB Market Barometr

21.04.2017 Včerejší seance se nesla opět v poměrně klidném duchu a většina finančních aktiv si své ceny podržela. Dnes by však volatilita i celková trendovost mohly začít znovu růst, jelikož nás čeká hned několik zajímavých fundamentů.
img

Minuta s XTB

20.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o výrazném dopadu novozélandských statistik inflace na NZD/USD a AUD/NZD.
img

XTB Market Barometr

20.04.2017 Zdá se že se po úterní divoké seanci situace na trzích začíná znovu uklidňovat a svou roli v tom podle nás hraje zatím velmi chudý ekonomický kalendář. Dnešek bude na data opět poměrně chudý, takže proti včerejšku snižujeme indikátor trendu i volatility na většině finančních aktiv.
ForexBrokers-19042017-LV-15.jpg

Novozélandská společnost Forex Brokers je v likvidaci

19.04.2017 Brokerská společnost Forex Brokers je v likvidaci poté, co utrpěla značné ztráty a nebyla schopna dostát svým závazkům. Tato společnost byla založena v roce 1995, tedy před více než dvaceti lety v novozélandském Aucklandu.
img

Minuta s XTB

19.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o extrémním vzestupu britské libry a naopak poklesu akcií v Londýně kvůli možnosti předčasných voleb ve Velké Británii.
img

XTB Market Barometr

19.04.2017 Včera nám náš výhled v barometru hrubě nevyšel, a to zejména pokud jde o britskou libru, která díky překvapivému prohlášené britské premiérky vystoupala na páru s dolarem během jediného dne o úctyhodných 290 pipů. Zajímavých pohybů jsme se ale dočkali také na ostatních měnových párech, takže obchodníci do nového týdne skočili po svátcích skutečně oběma nohama.
img

Minuta s XTB

18.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o reakci turecké liry na výsledky referenda a zmírnění nervozity na finančních trzích.
img

XTB Market Barometr

18.04.2017 XTB Market barometr vyjadřuje náš náhled na momentální sentiment a na to, v jakém duchu by se během dnešní seance mohlo nést obchodování na jednotlivých finančních aktivech. Pro každé aktivum se přitom zaměřujeme na jeho trendovost a netrendovost (range/chop) a na volatilitu. Možných scénářů a kombinací obou indikátorů je řada, ale níže nabízíme pro větší přehlednost pár extrémních scénářů, které by měly pomoci k lepší identifikaci toho, co indikátory range/trend a volatility symbolizují.
img

Minuta s XTB

13.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o komentářích amerického prezidenta Donalda Trumpa k síle dolaru a čínského juanu.
img

XTB Market Barometr

13.04.2017 XTB Market barometr vyjadřuje náš náhled na momentální sentiment a na to, v jakém duchu by se během dnešní seance mohlo nést obchodování na jednotlivých finančních aktivech. Pro každé aktivum se přitom zaměřujeme na jeho trendovost a netrendovost (range/chop) a na volatilitu. Možných scénářů a kombinací obou indikátorů je řada, ale níže nabízíme pro větší přehlednost pár extrémních scénářů, které by měly pomoci k lepší identifikaci toho, co indikátory range/trend a volatility symbolizují.
img

Minuta s XTB

12.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o vzestupu indexu volatility VIX a napjaté geopolitické situaci, která se promítá do dění na finančních trzích.
img

XTB Market Barometr

12.04.2017 XTB Market barometr vyjadřuje náš náhled na momentální sentiment a na to, v jakém duchu by se během dnešní seance mohlo nést obchodování na jednotlivých finančních aktivech. Pro každé aktivum se přitom zaměřujeme na jeho trendovost a netrendovost (range/chop) a na volatilitu. Možných scénářů a kombinací obou indikátorů je řada, ale níže nabízíme pro větší přehlednost pár extrémních scénářů, které by měly pomoci k lepší identifikaci toho, co indikátory range/trend a volatility symbolizují.
img

Minuta s XTB

11.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o projevu šéfky Fedu Janet Yellenové a vývoji amerického dolaru a dluhopisů.
img

XTB Market Barometr

11.04.2017 Výrazného zvýšení obou indikátorů se pak dočkala britská libra na páru s dolarem. V 10:30 nás totiž čekají výsledky britské inflace, na které může být libra v případě větší odchylky od konsenzu velmi citlivá. Pozor především na negativní překvapení a podstřelení většinového konsenzu.
img

Minuta s XTB

10.04.2017 Dnes s Jaroslavem Brychtou ze společnosti X-Trade Brokers (XTB) o dobrých výkonech akciových indexů a posilování amerického dolaru.
img

XTB Market Barometr

10.04.2017 XTB Market barometr vyjadřuje náš náhled na momentální sentiment a na to, v jakém duchu by se během dnešní seance mohlo nést obchodování na jednotlivých finančních aktivech. Pro každé aktivum se přitom zaměřujeme na jeho trendovost a netrendovost (range/chop) a na volatilitu. Možných scénářů a kombinací obou indikátorů je řada, ale níže nabízíme pro větší přehlednost pár extrémních scénářů, které by měly pomoci k lepší identifikaci toho, co indikátory range/trend a volatility symbolizují.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Press centrum | Obchodní systémy | Offshore | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | VIP zóna | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | SYRIZA | Grexit | HDP | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | MQL4 | Divergence | Pin Bar | Investiční soutěž | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | EUR/SEK | GBP/CHF | AUD/JPY | NZD/JPY | USD/MXN | USD/CZK | EUR/CZK | Globální hrozby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | GKFX | Investiční web | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | CFDs | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alikvotní úrokový výnos | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Ask | Asset management | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Black Box | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | Buy Limit | Buy Stop | Béžová kniha | CBOE | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Chop | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Dealing Desk | Decline | Demo účet | Depreciace | Devizový trh | Dezinflace | Nesoulad | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | ECB | ECN | EFSF | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FINMA | FOMC | FRA | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forex trader | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | GAAP | Gann | Gann Theory | Gap | Grafy | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Employment Cost Index | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | JForex | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Leverage | Likvidita | Likvidní trh | Limitní pokyn | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makléř | Makro data | Management Fee | Margin | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | Nabídka | No Dealing Desk (NDD) | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Outside Bar | Overnight | P/E | Papertrading | Parita | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Profit Target | Provize | Prémie | Průmyslové objednávky | Příkaz | Quote | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Repo sazba | Reserve Bank of New Zealand | Resistence | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | SNB | STP | STP (Straight Through Processing) | Scalping | Sell Limit | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Spike | Split | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swap | Swing | Swing Trading | Swiss | Take Profit | Tick | Ticker | Tightening | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warranty | Yard | ZEW index | Zastavení ztrát | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Černý pátek | Česká národní banka | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Top Forex | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Rollover | Mezibankovní trh | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Market Color | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Ropný trh | Britská měna | Spekulant | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Trpělivost | Plus 500 | Forex broker | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | Credit Suisse | HotForex | Vývoj dolaru | Japonská měna | RBNZ | Oanda | Market Insider | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | Golden Gate | BrokerJet | GCI | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Contracts for difference | Over-The-Counter | WSM | Trading Contest | Makrokalendář | Analytický tým | xPuls | Regulace | Portfolio manager | Axiory Europe | Kopírování obchodů | Obchodní transakce | Komoditní CFD | Indexy CFD | Mimoburzovní | XTB Group | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | USD/EUR | Algo trading | Nasdaq Composite | ZuluTrade | VIP FOREX | Trade.com | Markets.com | Makro | USDX | Swissquote | Index cen | Index PPI | Index CPI | Český statistický úřad | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Poziční obchodování | BTC | Kybernetická měna | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Insider trading | Trim Broker | Colosseum | FxPro | FXTM | EuroStoxx50 | Zásoby ropy | Trade Station | NinjaTrader | Forexový trader | Dukascopy | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | AUDNZD | EURPLN | Raiffeisenbank | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Forex robot | Formace hlava a ramena | Index | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Přímý přístup na trh (DMA) | Průlom | Přenos | Uzavření pozice | Volatilní | Kasino | Zlatý důl | AdmiralMarkets | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Komerční banky | Akcie VIG | Akciové burzy | Alpari | Alpari UK | Alternativní investice | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Argentinské peso | ATC Brokers | AUDJPY | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Fio banka | Bankovní kurz euro | Bankovní kurz měn | Bankovní kurzy | Bankovní kurzy euro | Bankovní kurzy měn | Bankovní kurzy měny | Bankrot Řecka | Best forex brokers | BH Securities | Bitcoin.cz | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bonus bez nutnosti vkladu | Bonus bez vkladu | Break Even | Brent | Britská libra bankovky | Britská libra kurz | Britská libra nákup | Britské libry | Brokers Consulting | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza cenných papírů online | Burza Frankfurt | Burzovní indexy | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny akcií Pražská burza | Ceny stříbra | Ceny zlata | Ceny zlata vývoj | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je dluhopis | Co je parita | Co je to bitcoin | Co je to fundamentální | Co je to komodita | Co je to marže | Co je to opce | Co je trojská unce | Co je volatilita | Co jsou binární opce | Co jsou komodity | Co jsou peníze | Colosseum.cz | Conference Board | Cyrrus | CZK | Časové pásmo | Časové zóny | Česká spořitelna | České koruny | Český broker | Členské země eurozóny | ČNB intervence | DAX 30 | Day trading | Degiro | Devizový kurz | Direct market | Dlouhodobé investice | Dobrá investice | Dolar | Dolary | Druhy akcií | ECN broker | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Engulfing | ETF fondy | Etoro | ETX | ETX Capital | EUR SEK | EUR USD | Eura | EURGBP | EURHUF | EURCHF | EURNOK | Euro dnes | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Flow chart | Fondy | Forex android | Forex arbitrage | Forex bonus | Forex bonus no deposit | Forex book | Forex brokers | Forex calculator | Forex club | Forex contest | Forex charts | Forex live | Forex Magnates | Forex market | Forex online | Forex Peace Army | Forex signál | Forex signals | Forex strategies | Forex strategy | Forex Therm | Forex trade | Forex trading bonus | Forex trading brokers | Forex VPS | Forex VPS review | Forex X | Forex XTB | Forex Yahoo | Forex Yard | Forex Youtube | Forex zpravodajství | Forex.com | ForexExpo | ForexMagnates | Forexové obchodování | Forexu | Forex-zone.cz | Frank | Frank kurz | Full time | Futures forex | FX Trading | FXCM | FXDD | FxOpen | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GDP | GfK | GFT | GO Markets | Graf | Graf dolaru | Graf EUR USD | Graf eura | Graf nabídky | Graf nabídky a poptávky | Graf online | Graf vývoje kurzu eura | Grafy forex online | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | High Sky | High Sky Brokers | HighSky | HighSky Brokers recenze | HighSky zkušenosti | Hrubý domácí produkt | HSBC | iForex | Ichimoku | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do fondů | Investice do komodit | Investiční | Investiční doporučení | Investiční hra | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční služby | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování na kapitálových trzích | IQ Option | IronFX | Irsko | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jak začít obchodovat na burze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Kamil Boros | Jaroslav Brychta | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Krize eurozóny | Kurs EUR | Kurs měny | Kurs USD | Kurs USD CZK | Kurz amerického dolaru | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz euro | Kurz franku | Kurz libry | Kurz měn | Kurz NZD | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy akcií | Kurzy dolar | Kurzy eura | Kurzy eura online | Kurzy euro | Kurzy exotických měn | Kurzy forex | Kurzy grafy | Kurzy investování | Kurzy měn KB | Kurzy měn VIP | Kurzy měna | Kurzy měnový | Kurzy měny | Libra | Libra kurz | Lira | London metal exchange | Maďarsko | Makléři | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Mayzus | Měnové kurzy | Měnový kurs | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Mig Bank | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nákup dolaru | Naučte se obchodovat | Nejlepší broker | Nejlepší forex broker | Největší ekonomika světa | Největší producenti ropy | Nemovitosti | Nikkei225 | Ninja Trader | Nové trhy | NZDJPY | Oanda curency | Oanda currency | Obchod na burze | Obchod s akciemi | Obchodní hodiny forex | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodní systémy forex | Obchodování binarní opce | Obchodování forex | Obchodování komodity | Obchodování na burze demo | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Online broker | Online obchodování | Online zpravodajství | Oslabení koruny | Oslabení měny | OTC market | Pád akcií | Pád dolaru | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pepperstone | PinBar | Pips | Pivot | Pivoty | Platforma xStation | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej eura | Prodej zlata | Prognóza | Rates | Recenze | Reuters | Risk Management | Ropy | RUB | Růst HDP | Řecká krize | Řecké referendum | Řecké volby | SaxoBank | Sázky | Sierra Chart | Signály | Sky Brokers | Saxo Trader | Société Générale | SP500 | Spekulace na pokles | Spekulace na růst | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Stop Limit | Stoxx | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Světové měny | Škola tradingu | Švédská koruna kurz | Švédsko ekonomika | Švícarský frank | Švýcarská centrální banka | Švýcarské franky | Švýcarský frank bankovky | Švýcarský frank kurz | Švýcarský frank měna | TeleTrade | Tesla Motors | TopForex | Total Brokers | Trade Brokers | Trading Expo | Trading platform | Trailing Stop | Trh | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | US dolar | US dollar | USD CZK | USD index | Vantage FX | Volatility | Volkswagen | VT trader | Výběr brokera | Vydělávání peněz | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj rublu | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | World Systems Market | World Systems Market inc | WSM facebook | WSM robot | WSM robot.com | WTI | Highsky.cz | XTB.cz | xForex | XM | xPuls.cz | XTB Brokers | xTrade | X-Trade | xTrade Brokers | Zajištěné fondy | Zajištěné fondy České spořitelny | Založení účtu | Zásoby ropy ve světě | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato akcie | Zlato investiční cena kurzy | Zlato step | Zlato to je in | Zlato v minci | Zlatý dolar | Znak dolar | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zprávy z Řecka | Zůstatek na účtu | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | Finanční nástroj | EUR/PLN | CNBC | Backtestování | ZEW | DXY | Peter Murín | Indikátor ekonomického růstu | EIA | ING | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | WSP | Sunbird FX | AUV | Bankovní záruka | Báze | Bear, Bearish | Belgie - burza | Blokové obchody | Blue sky laws | Bollinger Band Width | Bonita klienta | Book To Bill Ratio | Bookbuilding | Bookbuilding (IPO) | Budoucí výnosy nejsou jisté | Bull, Bullish | Buy | Buy On Weakness | Buy&Sell transakce | BVPS | CEE | Centrální depozitář | Co je dluhopis - půjčka | Costs/Income ratio | Čistá marže | Depozitář | Doba splatnosti | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Fond peněžního trhu | Hold | Indie | Janet Yellen | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P.A. | Profit Taking | Protistrana | Překoupení | Range | Redukce | ROCE | Sell | SPAD | Španělsko - burza | Štěpení cenných papírů (split) | Švýcarsko - burza | Výnos do splatnosti | Výroční zpráva | Využití kapacit | YTM (výnos do splatnosti) | Zew Survey Index | Žádosti o pracovní podpory | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Vybírání zisků | Poskytovatel likvidity | Akciová společnost | Burzovní komora | Burzovní výbory | Buy & sell transakce | Investiční instrument | Převis | Štěpení cenného papíru | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Coverage Initiated | Coverage Reiterated | Coverage Resumed | Investice ve stavebnictví | Tržby | Zadluženost vlastního jmění (debt ratio) | Zaměstnanost | Clearing | Garanční fond obchodníků s cennými papíry | Sběrný účet | QE | Světové ekonomiky | Forex Zóna | IC Markets | WebTrader | Automatizované obchodní systémy | Bohatý | Jan Kovalovský | Reálné obchodování | Tržní sentiment | Casino | Zhodnocení účtu | Commission | Komise | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Double bottom | Federální rezervní systém | Floor trader | Mezinárodní banky | Majors | Přeprodáno | Stop Loss (SL) | SierraChart | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | E-mini | Know-how | Mentoring | Futures trading | IG Group | eBroker | Blog | Cukr | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Účastníci forexu | 1 milion | About forex | Automated trading | Bank forex trading | Belajar forex | Best day trader | Best day trader sites | Best day traders | Best day trading | Best day trading software | Best day trading stocks | Best day trading strategies | Best forex | Best forex platform | Best forex robot | Best forex robots | Best forex signal | Best forex signals | Best forex software | Best forex strategy | Best forex trading | Best forex trading platform | Best forex trading sites | Best forex trading software | Best forex trading system | Broker forex | Broker forex trading | Brokers forex | Burza CZ | Burza zlata | Burze | Penny stocks | Buy stock | Buy stock online | Buy stocks | Buy stocks online | Buying penny stocks | Buying stock | Buying stocks | Clearingový kód | CMS forex | Co je edge | Commodities | Commodities trading | Commodity brokers | Commodity trading | ČSOB fond konzervativní | Currencies | Currency | Currency broker | Currency calculator | Currency conversion | Currency convertor | Currency day trading | Currency exchange | Currency exchange rate | Currency exchange rates | Currency exchange trading | Currency charts | Currency trade | Currency trading | Day trader | Day traders | Trading Academy | Easy forex | Exchange forex | Foreign currency | Foreign currency exchange | Foreign currency trade | Foreign currency trading | Foreign exchange brokers | Foreign exchange forex | Foreign exchange trader | Forex account | Forex alerts | Forex auto | Forex auto trade | Forex automated trading | Forex basics | Forex best | Forex bonus bez vkladu | Forex books | Forex broker comparison | Forex broker review | Forex brokers list | Forex business | Forex cena | Forex CFD | Forex companies | Forex company | Forex conversion | Forex EUR/USD | Head and Shoulders | Forex charting | Forex charting software | Forex charts online | Forex platform | Forex robots | Forex site | Forex sites | Forex software | Forex software trading | Forex stock | Forex strategies revealed | Forex strategy builder | Forex swing trading | Forex tips | Forex trade signals | Forex trade software | Forex traders | Forex trades | Forex trading account | Forex trading basics | Forex trading book | Forex trading books | Forex trading broker | Forex trading companies | Forex trading company | Forex trading contest | Forex trading course | Forex trading courses | Forex trading education | Forex trading for beginners | Forex trading for dummies | Forex trading charts | Forex trading platform | Forex trading UK | Forex trading USA | Forex TV | Forex US | Futures broker | Futures brokers | Futures trader | Futures trading software | Futures trading system | FX broker | FX brokers | FX market | FX rates | FX signals | FX Traders | FX trading forex | Interbank FX | Investment | Option trader | Silverum | Spot forex | Stock market | Traders | Trading forex | Money Expo | xSocial | Analytický servis | Saxo Capital Markets | Markit | Unicredit | Intesa Sanpaolo | PrimStock | Bernstein | Charles Schwab | Caprock Risk Management | Jackson Hole | Energy Aspects | Institut ZEW | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | ICAP | CME Group | UniCredit Bank | Caterpillar | UFX | SaxoTrader | London Capital Group | Timber Hill | Timber Hill/Interactive Brokers Group | Swissquote Bank | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | NATO | Ava FX | MIG | FX Solutions | AC Markets | City Index | MB Trading | Advanced Markets | PFG Best | HY Markets | MF Global | Barclays FX | Markets.com, | 4XP (ForexPlace) | GoMarkets | Axis | ASKoBID | bForex | City Credit Capital | Tradestation Forex | Deltastock | FX Strategy | BBC | FX strategie | Technické indikátory | Sója | Bloomberg Terminal | Reálný obchodní účet | Oslabení eura | Reporty | Online FX zpravodajství | CI Komodity | FX společnosti | Investiční soutěže | Finanční trhy dnes | Index Fedu | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | FXall | Thomson Reuters Matching | Demo obchodování | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Fundamentální výhled | Fundamentální pohled | Technický pohled | Technický výhled | IG Markets | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Kurz EUR/USD | Kalendář ekonomických událostí | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | OctaFX | Finanční systém | CFI Markets | Nákupy dluhopisů | CIX Markets | FIBO Group | Dovoz ropy | Jiří Mazur | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Currenex | Hotspot FX | Euro proti dolaru | BMW | Volatility report | Korekce na akciích | Averze k riziku | USOil | Kurz české měny | Index pražské burzy | Pokles akcií | Trading software | Mobile trader | Hospodářské výsledky | Chytrý Honza | Finanční aktiva | Globální trhy | Diamanty | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Trendový kanál | Dlouhé pozice | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Příležitosti na trzích | Finanční stabilita | Online webináře | Flash news | Fundamentální informace | Earnings | Sentiment trhu | Oscilátor RSI | Linie odporu | Pořad o investování | Malý prostor | Pro tradery | Footprint | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Vytrvalost | Klid | Konzistence | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Firemní investice | Agentura Reuters | Politické napětí | Kybernetické měny | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Sázet | Zahedžovat | Cena cukru | Cena kontraktu | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | ThinkorSwim | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Cenové gapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | KeyStock | City | Brokerský dům | Brokerské domy | Ministři financí eurozóny | Apreciace dolaru | US akcie | Obchodované instrumenty | Obchodní styl | FX Global | Svatý grál | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Vývoj středoevropských měn | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Bookmakeři | Setrvání Británie v EU | Chance | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Technický pohled a výhled | Den D | Standard & Poor's | Strategy Research | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie v USA | Forexoví tradeři | Členství v EU | Mladý podnikatel | Xetra | Evropská dluhová krize | Obchodování měn | Turbulence na trzích | Turbulence na finančních trzích | Obchodování měnových párů | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Newyorský index S&P 500 | Panika na finančních trzích | Velké banky | Klidné obchodování | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Obchodníci na finančních trzích | Obchodníci na burze | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomický růst | Pád libry | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | AAA | Rating AAA | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Reálné obchody | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Halliburton | Bulish Engulfing | Fibo | Dnešní obchodování | Dnes na trzích | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Forex trhy | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Severomořská ropa Brent | Status bezpečného přístavu | Specifika kontraktu | Markets Stream | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | Online investování | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Volatilita na forexu | Cena mědi | Vývoj na akciových trzích | Chování implikované volatility | Vývoj měnového kurzu | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Britská banka Barclays | Německý DAX | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | VIG | Světové finanční krize | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Obchodování na forexovém trhu | Libra k dolaru | CySEC | Zajištění | FTSE 100 | Kyperský regulátor CySEC | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Finance Magnates | MetaQuotes | FxPrimus | LeapRate | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Poskytovatelé likvidity | Prodejní signál | Neutrální výhled | Multi-level marketing (MLM) | Odhodlání | 24option | Měny na forexu | Kryptoměna | Bankovní převod | Mobilní obchodování | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Úspěch v tradingu | Výhled | Hlavní úroková sazba | Úrokové sazby centrálních bank | Akciový index DAX | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Historická data | Rekordní minima | Rekordní maxima | Objem forexových intervencí | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | ING Bank | Německý export | Slabé euro | Silné euro | Spotová volatilita | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | XM.com | Řízení peněz | Dosahovat zisku | Soukromí zaměstnavatelé | Francouzský CAC 40 | Makléřské společnosti | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Automatické obchodování | General Electric | Obchodování dolaru | Investice do měn | Bankovní domy | Průzkum | Začínající obchodník | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Firemní výsledky | Hlavní burzovní indexy | Zisky firem | Velké zisky | US.500 | FCA | Finanční licence | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Dohled nad finančním trhem | Theresa Mayová | Windsor Brokers | Vývoj indexu S&P 500 | Měny emerging markets | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Britské referendum | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Zasedání Bank of Canada | Opce jednoduše | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikovější investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | TRY | MarketPulse | Index cen domů | Odliv kapitálu | Intradenní šum | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Nástroje technické analýzy | Indikátory důvěry | Orderflow | Indexy PMI | cTrader | Alphabet | Výprodej na akciovém trhu | xStation | FX volume | ČTK | Ziskové obchodování | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Přístup k financím | HDP eurozóny | Flash news webinář | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnových trzích | Obchodování na měnovém trhu | Program kvantitativního uvolňování | Bilance ECB | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | J&T Finance Group | Výhled ekonomiky | Zobchodované objemy | Hlavní ekonom | JFD Brokers | Fundamentální základ | Inflační čísla | Švédsko | Očekávání | Firemní data USA | Firemní data | HDP v eurozóně | Mercedes | eTrader | Bitfinex | Globtrex | FxNet | SIRIX | Investec | SaxoTraderGO | Flash Crash | Forexový broker | Minuta s XTB | HNonline.sk | Úspěšné investování | ex | Purple Trading | CentroFX | Directa | Makléřské firmy | PEVONI | Bernstein Bank | Bitstamp | Pokles kurzu eura | Broker roku | Keystone XL | Gain Capital | Obchodování ropy | XTB Market Barometr | Market Barometr | Index německé burzy | Index německé burzy DAX | SpotOption | BBVA | AxiTrader | Intradenní obchody | Forex účet | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Finexo | Lex Van Dam | Lex van Dam Trading Academy | BBC Million Dollar Traders | Million Dollar Traders | ShowFx World | Kawase | Makroekonomické zprávy | Key Stock | Nuntius brokers | Nuntius | Nuntius Brokerage and Investment Services | Anton Bittner | VIP FOREX CLUB | Peter Voštinár | ABAS FX | Globtrex.com | René Remšík | Stox | Akcie Interactive Brokers | IBKR | Akciové společnosti | Coinbase | Virtuální mince | Investiční specialista | Americký akciový trh | Zajímavé výnosy | XFR Financial | Příběh tradera | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | BMFN | Kvantitativní utahování | GCI Financial | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Obchodování kryptoměny | XTB Bitcoin | XTB kryptoměny | BTC/USD | ETH/USD | LTC/USD | XRP/USD | Bitcoin mining | btctip.cz | Alternativní měny | BTC/USD (Bitcoin) | ETH/USD (Ethereum) | LTC/USD (Litecoin) | XRP/USD (Ripple) | Cena Etherea | Obchodování s bitcoinem | CIX Trader | Bitcoin futures | Futures Bitcoin | Backwardation | LYNX Trading | xPartners | Poloniex | Kraken | LTC | ETH | ETC | XRP | Brokers Option | ThinkMarkets | Obchodování bitcoinu na burze | Ropné měny | Světové akciové burzy | One Financial Markets | Paralelní polis | NEST | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | ESMA | Nové kryptoměny | Crypto | RoboMarkets | Vzestup cen akcií | FinFX | Hantec Markets | RTrader | Nejlepší tradeři | Snížení finanční páky | Úspěšný trading | Trading ideas | Investovat své prostředky | International Securities Limited | Brokers Station | NovaTrades | Kryptoměnové burzy | Obchodování Futures | SaxoTraderPRO | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Vstupní poplatek | LYNX webinář | Výnosy italských dluhopisů | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Analytik finančních trhů | Novatrades | OPEC+ | Obchodní válka | Obchodní napětí | CONSOB | Financial Conduct Authority (FCA) | FXlift | Inflace v eurozóně | McDonald's | Turecké liry | Pokles ceny | 10 Brokers | FGM Technology Ltd | LYNX Pro | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Martin Kodýdek | Kniha Makléř | TradeCentrum | Hlavní akciový index | Obchodní rozhovory | Živit se obchodováním | Zasedání OPEC | Příběh obchodníka | Profesionální obchodník | Trendové čáry | FKI | Silnější dolar | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | IFC Markets | Swiss Markets | Guidants | JFD Overseas Ltd | Post Trade Report | Exness | EightCap | IG | AT Pro | AETOS | UFX Trading | ParagonEx | ParagonEx Web Trader | FBS | FXGiants | BinckBank | Růst zisků | EK | Základní úroková sazba | Zpomalování světové ekonomiky | InstaFX24 | Web Trader | Tadawul FX | Dění na akciových trzích | Majetek | Platforma pro obchodování | Oživení trhu | Makléřská společnost | Kamil Boroš | AGM Markets | Obchodní přístup | AJ Asset Management | Aktivní trader | Obchodování přes LYNX | STP účet | Micro futures | Micro futures na indexy | NAGA | Psychika tradera | Začít obchodovat | Snížení sazeb | Indigo Trader | Obchodování Pin Barů | NASDAQ 100 | Spready a poplatky | Čínská makrodata | Silný dolar | Situace na trzích | Thyssenkrupp | Úspěšné obchodní strategie | Obchodování přímo z grafu | Data z Německa | Čas jsou peníze | F1 | Formule 1 | XTB Markets | Vývoz ropy | Očekávané Earnings | Rozhodnutí o brexitu | Banka Goldman Sachs | Swiss Investment FX | Objem | Data z USA | Obchod | Obchodní dohody | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Studie | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Vývoj trhu | Obchodní spor | Jednání mezi USA a Čínou | Implikované volatility | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Čínský průmysl | NagaTrader | Walt Disney | CAPITAL4BANK | CCFD BANK | CRYPTO ROBOT 365 | BITCOIN TRADE ROBOT | BINARY ROBOT 365 | DELTA FX MARKETS | TRADES FLY | FOREXROBOTPLUS | GULF BROKERS | IMM FX | LIBRAMARKETS | GLOBAL STOX | ATLAS STOCKS | GLOBE STOCKS | EUROPEAN STOCKS | STOCK TREND | WORLDFXM | Alysa Group | Bitcoin Markets Cap | Bitcoin Traders Pro | Coinsmex | Crypto SFS | ETC Markets | Fisherih | LTC Markets | STS Royal | TDS Capital Group | TDS Capital | Invest Teck | Tucker and Ross Advisors | Centrální banka USA | Visa | General Motors | Enel | Seriózní trading | Váš trading | Být trpělivý | CFD World | TA3 | Lukáš Lipovský | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Míra | Ztráta | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | Klesající trend | RichmondFX | GlobalFX | RMT500 | Premium Brokers | Hospodářské statistiky | Vývoj měnových párů | ProfitLevel | RTVS | Americké akcie dnes | Oživení globální ekonomiky | Výstavba obytných realit | Výstavba obytných realit v USA | Očekávaný vývoj | Prime Brokers | Naplnění prognózy | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Trhy | Šíření koronaviru | Pohyby cen | Situace | Situace okolo koronaviru | Epidemie koronaviru | Pandemie | Dovednosti | Píle | Obchody | NFP | Americké ekonomiky | Medvědi | CoverdealFX | Stabilita | Shortovat | Vývoj | XFR Financial Ltd. | Exekuce obchodu | Páka | Extrémní volatilita | Růst | Ekonomiky | Psychologie tradera | Práce | Údaje | Snaha Fedu | Trade | Cit pro trhy | Selský rozum | Ropný magnát | Posílení | Seznam brokerů | Expanze | ČR | Den nezávislosti
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Broker IG
Broker Jet
BrokerJet
BrokerJet.cz
BrokerJet české spořitelny
Broker kongres
Broker (makléř)
Broker OctaFX
Broker Official
Broker roku

Následující klíčová slova

Brokers Consulting
Brokers forex
Brokerská společnost
Brokerská společnost Cyrrus
Brokerské činnosti
Brokerské domy
Brokerské společnosti
Brokerský dům
Brokers Option
Brokers Station
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít